Sosyal Medya da
markanıza yön veriyoruz.

Sosyal medya da fark edilin, ürünlerinizin tanıtımını yapın.

SEO

Sponsorlu Reklamlar Nedir?

Sponsorlu reklamlar, belirli alışveriş anahtar kelimelerini veya arama terimlerini hedefleyen reklamlardır. Sponsorlu reklamlar, markaya özel bir reklam tasarlamak ve bunun bir web sitesinde yayınlanması için ödeme yapmak yerine, göründükleri perakende medya ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Bu, bir ziyaretçinin bulmak için o web sitesine geldiği içerikten genellikle ayırt edilemeyecekleri anlamına gelir.

 Tüketiciler, dijital pazar yerlerini kullanarak çevrimiçi alışveriş yaptıklarında, seçtikleri arama terimine göre bir araya getirilen pazar yeri listelerinde gezinirler. Sponsorlu reklamlar devredeyken, tüketiciler hem aramalarıyla ilgili normal listelemeleri hem de sponsorlu reklamlar biçiminde ilgili ücretli ürün önerilerini görürler. Tipik olarak, sponsorlu reklamlar, ürün listesinin en üstüne yükseltilir veya başka bir şekilde ana web sitesi gayrimenkulüne yükseltilir.

Doğru Analiz, Doğru Reklam

Her zaman ne söyleyeceğini ve ne zaman söyleyeceğini bilen marka olun. Hostlante sosyal medya danışmanlık hizmeti, hedef kitlenizde yankı uyandıran gerçek marka sesinizi bulur. Her müşteriye, en iyi dijital pazarlama araçları ve veri analitiği tarafından desteklenen, hangi sosyal platformlardan yararlanılacağını ve hangi taktiklerin kullanılacağını öneren özel bir sosyal medya kampanyası uzmanı atanır.

Her sosyal medya ağında sonuç üreten kapsamlı deneyime sahip ekibiniz, markanızı en büyük sosyal erişimi elde edecek şekilde konumlandırır. Her platformun kendine özgü stilini ve tonunu takip ederken, çevrimiçi sesinizin tutarlı bir şekilde marka üzerinde olmasını sağlıyoruz.

social
SEO

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Çalışır?

Hostlante ile çalıştığınızda, kapsamlı dijital pazarlama stratejilerinin birçok alanında deneyimli, özel bir hesap yöneticisi ile çalışacaksınız. Ayrıca, markanız, değerleriniz ve hedef kitleniz hakkında keskin bir anlayış geliştirecek ve ardından seçtiğiniz her sosyal medya hesabı aracılığıyla sonuç verecek hedefli bir sosyal stratejiyi dikkatli bir şekilde oluşturacak özel bir sosyal medya uzmanıyla yakın bir şekilde çalışacaksınız.

 Son olarak, bu sonuçları sosyal medya kampanyalarınızın başarılarıyla ilgili aylık raporlar sırasında gösterecek ve daha fazla iyileştirme için gerektiğinde metin yazarlığından, grafik tasarımcılığına ve reklam video çekimlerine kadar diğer yaratıcı paydaşlar da getirilebilir. Sosyal stratejiniz ne gerektiriyorsa, onu gerçekleştirebiliriz.

 Hostlante, seçtiğiniz sosyal kanallardaki organik gönderileri ve sosyal reklamları yönetir.

SEO

Sosyal Medya Pazarlamasının Değeri

Sosyal medya kampanyaları, marka bilinirliği ve ilişki kurmadan hedeflenen kitle katılımına ve potansiyel müşteri yaratmaya kadar birçok temel pazarlama işlevine hizmet eder.

Sosyal medya yönetimi, markanızın SEO'suna (arama motoru optimizasyonu) doğrudan bağlı olmasa da, oluşturduğunuz etkileşim ve farkındalık miktarı (beğeniler, paylaşımlar ve yorumlar) markanızın itibarını artırmaya devam eder. Sosyal medya, görünürlüğünüzü artırır ve sizi başka türlü bulamayan potansiyel müşterileri markanıza maruz bırakır.

Hostlante uzman sosyal stratejistleri aşağıdaki konularda deneyim ve beceriye sahiptir:

Çevrimiçi katılım, halkla ilişkiler ve toplam marka erişiminin ana itici gücü olan dinamik bir sosyal medya pazarlama paketi, kalabalık bir ortamda dijital ayak izinizi genişletir. Tam olarak yönetilen bir sosyal medya planı, içeriğe yaptığınız yatırımların yeni takipçiler, marka bilinirliği, marka elçileri ve etkileyici bağlantılar şeklinde karşılığını vermesini de sağlar. Tüm dijital pazarlama çabalarınız doğrudan sosyal medyanıza bağlanabilir, bu da en son blog yayınınızın, haber bülteninizin, etkinliğinizin ve daha fazlasının en geniş sayıda insan tarafından görülme şansını artırır. Bu faydalar başka kanallardan elde edilemez.

Çok sayıda sosyal medya hizmetini tanımlanmış, özelleştirilmiş bir pakette bir araya getirerek, ayrıca maliyetlerden tasarruf edebilir ve normalde birlikte çalışmak zorunda kalacağınız temas noktalarını azaltabilirsiniz. Her şey verimlilik, etki ve işinizi elinizden almakla ilgili.

Organik Sosyal Medya Gönderileri

Uzman stratejistlerimiz tarafından oluşturulan her sosyal medya gönderisi, belirli amaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Canlı Tweetleme, sektörünüzdeki uzmanlığınızı göstermek için harikadır, oysa sosyal medya yarışmaları, örneğin olası satış yaratma ve marka bilinirliği için mükemmeldir.

Sosyal medya kanallarınız için hedefleriniz ne olursa olsun, uzmanlarımız her platformda stratejik kampanyalar ve akıllı gönderi stratejileri aracılığıyla bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Tüm alakart seçenekler, önerilen sonraki adımlar ve gelecekteki kampanya fikirleriyle birlikte ayrıntılı performans raporlamasıyla birlikte gelir.

social

Hostlante sosyal medya uzmanınız, normal kanal yönetiminden ayrı bir alakart seçeneğin parçası olarak sizin adınıza içerik yayınlayabilir. Seçtiğiniz sosyal medya paketinde yer alan tek seferlik gönderilere ek olarak bu, şunları içerebilir:

SEO

Sosyal Medya Reklamcılığı

Büyük sosyal ağlarda hedefli reklamcılık, kitlelerin ilgisini çekmek, potansiyel müşteriler oluşturmak ve dönüşümleri artırmak için oldukça etkili bir stratejidir. Pazarlama en yaygın olarak organik çabalara atıfta bulunsa da, özelleştirilmiş reklam kampanyaları da sunmayı tercih ediyoruz. Organik ve ücretli taktikler arasında dengeli bir yaklaşımın kümülatif olarak daha yüksek ödüller kazandırdığını görüyoruz. Aynı kişi tarafından yönetilen sosyal medya pazarlamanız ve sosyal medya reklamlarınız birlikte çalışır.

Hostlante sosyal medya yönetimi hizmeti, sizin adınıza reklam oluşturmayı içerir.

Her kampanya, seçtiğiniz platform genelinde derinlemesine raporlama içerecek ve özel görüntülere sahip olabilir.

Ücretli sosyal, temel hedef kitlenizin mesajlarınızı doğru zamanda görmesini sağlayarak sosyal medya pazarlama çabalarınızı hızlı bir şekilde başlatabilir. Sosyal strateji uzmanlarımız, belirli sosyal medya kanalları için göz alıcı, dinamik reklamlar oluşturmak üzere danışmanlık, grafik tasarım ve video ekiplerimizle yakın işbirliği içinde çalışır.

Bir Facebook reklamına, LinkedIn'de sponsorlu gönderiye, Instagram dönen reklamlarına veya başka bir şeye ihtiyacınız olursa, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir sosyal medya reklam stratejisi geliştirebiliriz.

Sosyal Etkileşim Videoları

Güçlü bir video ile güçlü bir açıklama yapın. Sosyal katılım videoları, akışları arasında gezinen sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeker ve size nadir bir fırsat verir.

Bu fırsattan en iyi şekilde yararlanacak bir sosyal katılım videosu oluşturabiliriz. Şirket içi kameramanlarımız ve animatörlerimiz, kitlenizin beğeneceği ve hatta belki de kendi ağlarıyla paylaşacakları, markaya uygun bir video oluşturacak!

social
SEO

Sosyal Dinleme

Sosyal dinleme, başkalarının bir marka, ürünleri, sektörü ve daha fazlası hakkında söylediklerini keşfetme eylemidir. Bunu yapmak size şu konularda fikir verir:

Sadece sosyal medyada olmak yetmez. Markaların ayrıca imajlarının izleyicileri ve diğerleri tarafından nasıl algılandığının farkında olmaları gerekir.

Sosyal medya strateji uzmanınız, sürekli olarak sosyal dinleme yaparak, sosyal varlığınızı güçlendirecek ve marka algısını iyileştirecek fırsatları ortaya çıkaracaktır.

Özel Raporlama

Hostlante'de, sosyal medya stratejiniz de dahil olmak üzere her dijital pazarlama kararının verilere dayalı olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, her sosyal medya planında, gönderilerinizin nasıl performans gösterdiğini gösteren aylık raporlar otomatik olarak gelir.

Sosyal medya faaliyetlerinize yön vermiyor olsak bile, planınızın veriler tarafından yönlendirilmesini istiyoruz. Sosyal medya kanallarına veya belirli kampanyalara göre özel raporlar oluşturabiliriz. Dikkat gerektiren alanları belirlemek için seçtiğiniz sosyal medya profilini veya profillerini denetleyerek başlıyoruz, ardından iyileştirme için önerilerde bulunuyoruz.

Bundan sonra, bir gönderi programı oluşturup uygulayabiliriz veya içerik oluşturma ve danışmanlık yoluyla yardımcı olabiliriz.

social
SEO

Sosyal Medya Markanızı Sosyalleştirir

Günümüzün dijital ortamında her markanın sosyal medyada olması gerekiyor. Kitlesi herhangi bir yerde bir sosyal ağda olmayan tek bir sektör veya sektör yoktur.

Sosyal medya stratejistlerimiz, hedef kitlenizin nerede olduğunu bulacak ve dikkatlerini çekmek için sosyal medya paketlerimizden doğru stratejiyi geliştirecektir.

Benzersiz bir marka sesinin sizi nasıl sosyal medyada öne çıkarabileceğini, müşterilerin işletmenizle ilgisini nasıl çekebileceğini, rakiplerinizden nasıl öne çıkabileceğini vb. tartışmak için mevcut içeriği genişletin.