Siz hayal edin biz tasarlayalım.

Hostlante, işinizi geliştirmek ve iyileştirmek için eksiksiz bir danışmanlık hizmetleri yelpazesi sunar.

Blog Image

Biz Kimiz?

Tutkulu, özverili ve mükemmel sonuçlar sunmaya kendini adamış, dijital ajansız. Olağanüstü iletişim becerilerimizle gurur duyuyoruz ve bunu müşterilerimizin beklentilerini aşmak için bir nokta haline getiriyoruz.

2004 yılında Londra'da faaliyete başladık ve daha sonra Türkiye'ye yayıldık. 18 yılı aşkın deneyimle, müşterilerimize çevrimiçi hizmet vermekteyiz. Çevrimiçi dünyanın gelişmeye devam ettiğini biliyoruz, bu nedenle en son trendlere ve teknolojilere ayak uydurmak için zaman ayırıyoruz.

6 Adımlı Çalışma Sürecimiz

Özel araştırma yöntemlerimiz bize işiniz, sektörünüz ve müşterileriniz hakkında değerli bilgiler verir. Hesap yöneticileri, web stratejistleri, web tasarımcıları ve teknik yöneticilerden oluşan ekibimiz, sürecin başlarında hedef kitle, marka konumlandırma ve kullanıcı akışı gibi konuları ele alır. Bu, özel ihtiyaçlarınıza uygun bir web sitesi oluşturmak için bizi daha iyi bir konuma getiriyor.
Farklı endüstriler, farklı işlevselliklerin yanı sıra farklı aletler anlamına gelir. İş uzmanlarımız, rekabeti değerlendirmek ve sektörünüz için en etkili stratejileri belirlemek için zaman ayırır. Örneğin, bağımsız bir fırını tanıtmak, üst düzey giysiler satmaktan farklı bir yaklaşım benimsemeyi gerektirir.
İşletmenizi analiz ederek, dönüşümü artırması ve göze çarpan sonuçlar üretmesi garanti edilen bir web sitesi oluşturuyoruz. Kopyalarla dolu bu dünyada benzersizliğin önemini anlıyoruz, bu nedenle yaratıcı ekibimiz, üzerinde çalıştığımız her web sitesinin gerçekten farklı olmasını sağlıyor. Çoğu durumda, tasarım sürecini sıfırdan başlatırız.
Tüketiciler artık sıradan içerikten memnun değiller ve iyiyi vasattan kolayca ayırt etme konusunda onlara güvenebilirsiniz. Ayrıca, farklı biçimlerde içerik ararlar ve bu da onlara farklı mecralardan ulaşmanızı gerektirir. Ekibimiz ilgi uyandıran içerikler oluşturarak müşteri etkileşimini artırmaya ve satışları artırmaya yardımcı olur.
Tasarım ve kullanıcı deneyiminde yüksek düzeyde doğruluk sağlamak, geliştirme ekibimizin en önemli öncelikleri olmaya devam ediyor. Doğru yolda olduklarından emin olmak için bir projenin baş mühendisinden ve içerik stratejistinden girdiler alırlar. En iyi uygulamalardan ve yenilikçi teknolojilerden yararlanarak, onaylanmış tasarımları gerçeğe dönüştüren son derece ilgi çekici web siteleri oluşturuyoruz.
Çok iyi tasarlanmış bir web siteniz olabilir, ancak doğru türden trafiği çekemiyorsa gerçek bir amaca hizmet etmeyecektir. Bunu başarmak için potansiyel müşteriler tarafından yapılan çevrimiçi aramalarda üst sıralarda görünmesi gerekir. Web sitenizi arama motorları için optimize ediyor ve daha nitelikli trafik için sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak çevrimiçi varlığınızı oluşturuyoruz. Ortalamanın altında web siteleriyle dolu bir dünyada, oluşturduklarımız gerçekten benzersiz deneyimler sunuyor. Daha fazla müşteri çekmek ve kendinizi kalabalıktan ayırmak için Birinci Sınıf Tasarımlarla çalışın.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gereksinimlerinizi dikkatle dinliyoruz ve ardından marka bilinci oluşturma, tasarım ve genel kullanıcı deneyimi gibi parametrelerde iyi puan alan bir web sitesi veya uygulama oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz tüm web siteleri ve uygulamalar tamamen özelleştirilmiş ve duyarlıdır. Bu, müşterilerimize daha geniş bir kitleye ulaşma yeteneği verir.

İzlediğimiz süreç basit ve şeffaftır, böylece projenizin her aşamada tam olarak nerede olduğunu bilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, enerjimizi, potansiyel müşterileri artırmak veya satışları artırmak gibi istenen etkiye sahip tamamen farklı web siteleri ve uygulamalar oluşturmaya yönlendirmemizi sağlar.

Blog Image